Piszczek nie będzie grał w reprezentacji Polski

Piszczek nie będzie grał w reprezentacji Polski

W reprezentacji Polski pojawiły się ciekawe zmiany. Cezary Kulesza zdecydował, że selekcjonerem nie będzie Adam Nawałka ale Czesław Michniewicz. Póki co nie znamy wszystkich szczegółów tej współpracy, ale informacja okrążyła już wszystkie możliwe media o tematyce sportowej i nie tylko. Na samym początku pojawiły się informacje, że Łukasz Piszczek będzie grał w biało-czerwonych barwach, ale wszystko się zmieniło.

Niestety Łukasz Piszczek nie będzie już piłkarzem reprezentacji Polski, a co jest powodem? Pojawiły się plotki, że po prostu stracił chęć do gry w tej kadrze. Czy było to związane z wyborem nowego selekcjonera, czy jednak powodu powinniśmy się dopatrywać gdzie indziej? To już pewnie zostanie tajemnica piłkarza i osób z nim współpracujących, ale jedno jest pewne: jego fani będą musieli przełknąć łzy podczas następnych rozgrywek reprezentacji.

Powrót legendarnego bramkarza?

Pojawiły się również pogłoski, że do zespoły miał dołączyć słynny piłkarz Jerzy Dudek. Pamiętamy jego wyczyny w reprezentacji Polski jeszcze z czasów mundialu w Korei. Mogłoby się wydawać, że ma już zbyt wiele lat na karku, aby wciąż realizować się w tej karierze. A jednak zapał do pracy nadal jest i nadal są szanse. Czy zobaczymy jeszcze Dudka na bramce? Oczywiście jak wielu słynnych sportowców, miał w swojej karierze kilka słabszych momentów. Między innymi często padał ofiarą żartów, kiedy był częścią zespołu Realu Madryt. Żarty dotyczyły tego, że rzadko kiedy pojawiał się na boisku i zwykle „grzał ławkę”. Warto jednak zauważyć, że sam fakt dołączenia do Realu oznacza osiągnięcie większe niż większość piłkarzy w Polsce może sobie wyśnić.