Lewandowski nie boi się stawiać warunków Bayernowi

Lewandowski nie boi się stawiać warunków Bayernowi

Lewandowski ma swoje warunki. Co na to Bayern?

Lewandowski cały czas jest ważnym zawodnikiem dla Bayernu, choć kontrakt mu się kończy. Nie ma on wcale intencji opuszczać klub i nadal chce grać w Bundeslidze. Ma jednak pewien warunek, którego spełnienie klub musi mu zagwarantować, jeśli chce wciąż mieć przy sobie Polaka. Otóż władze klubu muszą przysiąc, że Lewandowski, pomimo swojego wieku, nadal będzie należał do kluczowych zawodników.

Świetna gra Polaka w Bundeslidze

Fani Lewandowskiego mogli być niedawno zaskoczeni tym, że Bayern może zakończyć z nim współpracę. Taka informacja jest jednak nieprawdziwa i władzom klubu naprawdę zależy na tym, aby Polak nadal grał dla nich. Planują przedłużyć z nim współpracę na kolejne 2 lata.

Bayern jest zadowolony z występów Lewandowskiego i nie ma co ukrywać, że to jeden z ich najlepszych piłkarzy. Nasz rodak pokazuje prawdziwą klasę w meczach Bundesligi, w których wydaje momentami wydaje się niepokonany. Trudno powiedzieć, kto dla kogo jest prawdziwą dumą. Czy to Lewandowski powinien się chlubić tym, że gra dla mistrzów Niemiec czy oni tym, że mają w swojej drużynie Lewandowskiego?

Ciekawym jest, że Bayern to nie jedyna drużyna światowej klasy, która chciałaby zobaczyć w swoich szeregach polskiego zawodnika. Dziennikarze sportowi nie tak dawno twierdzili, że również Real Madryt, Liverpool, Barcelona i Chelsea FC chcieliby mieć go po swojej stronie.

Kontrakty Bayernu

Wkrótce skończą się kontrakty kilku innych zawodników. Chodzi między innymi o Serga Gnabry’ego i Thomasa Muellera. Według „Bilda” kontrakty te bez problemu doczekają się kontynuacji. Nie wiadomo jednak jak będzie z Kingsleyem Comanem i Manuelem Neuerem. Wiemy za to, że dla klubu przestanie grać Corentin Tolisso. Co do naszego rodaka to możemy się spodziewać, że żaden transfer mu nie grozi, a klub chętnie przystanie na jego warunek. W końcu Lewandowskiego ma się w zespole tylko jednego.