Lukas Podolski zostanie ekspertem RTL

Lukas Podolski zostanie ekspertem RTL

Lukas Podolski będzie pracował dla RTL

Lukas podolski ma zostać RTL na czas zbliżającej się transmisji meczu Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Informacja ta jednak zaskoczyła Jana Urbana, który obecnie trenuje Podolskiego. W rozmowie z dziennikarzami przyznał, że nic mu na temat tego kontraktu nie wiadomo.

Jan Urban jest trenerem Górnika Zabrze, w którym obecnie gra Lukas Podolski. Przypominamy, że piłkarz podpisał kontrakt z klubem przed rozpoczęciem tego sezonu. Dla mieszkańców Zabrza ten transfer miał bardzo duże znaczenie, ponieważ gwiazda niemieckiego futbolu  urodziła się właśnie w tych okolicach.

Jak Podolskiemu idzie w PKO Ekstraklasie?

Choć Lukas Podolski jest piłkarzem światowej klasy, to w obecnej lidze jeszcze nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności w pełni. Przypominamy, że niedawno chorował na covida, a swoją pierwszą bramkę w tym sezonie ma jeszcze przed sobą. Ciekawostką jest, że zachorowanie przeszkodziło mu także w zostaniu jurorem w niemieckiej edycji programu „Mam Talent”.

Górnik Zabrze z Lukasem Podolskim

Podolski jest bardzo cennym nabytkiem Górnika Zabrze, choć jest to drużyna, która tak naprawdę nie potrzebuje wspomagaczy. Czternaście razy już wygrała mistrzostwa Polski i nadal utrzymuje grę na najwyższym poziomie. Współpraca z Lukasem Podolskim jest więc nie tylko zaszczyt dla klubu z Zabrza ale także dla sportowca.