Radomsko vs Legionowo: bezbramkowy remis

Radomsko vs Legionowo: bezbramkowy remis

Wynikiem remisowym i bezbramkowym zakończyło się niedzielne (15 listopada) spotkanie 16 kolejki pierwszej grupy w III lidze pomiędzy RKS Radomsko a Legionovią Legionowo. Choć bramek zabrakło to spotkanie to spotkanie zostanie zapamiętane ze względu liczne kontuzje.

Ostatnie spotkanie było dla prowadzącego zespół Marcina Brysia już kolejnym, czwartym w tym sezonie zakończonym remisowym wynikiem. Dotychczasowy łączny wynik Radomska zdobyty podczas 16 meczy wynosi 22 punkty. Dorobek ten zapewnia drużynie 12 miejsce w tabeli trzeciej ligi.

Mecz od początku do końca był niezwykle zacięty i wyrównany. Oba zespoły ostro walczyły o wygraną ale żadnemu nie udało się stworzyć zakończonych skutecznym i celnym strzałem do bramki przeciwnika. Dla Radomszczan najlepsza okazja przytrafiła się pod koniec spotkania tuż przed gwizdkiem sędziego. Zespól na końcówce nie umiał już jej jednak należycie wykorzystać i ostatecznie szansa na zwycięstwo przepadła. Pod koniec meczu w polu karnym Legionovii powstało spore zamieszanie, lecz finalnie żadnemu spośród graczy nie udało się posłać piłki do siatki bramki. Ostatecznie zapadł bezbramkowy remis, który nie krzywdzi żadnej ze stron. Względem poziomu akcji na boisku wynik ten jest odzwierciedleniem średniego poziomu 90 minut gry.

Należy wspomnieć fakt, że w trakcie całego spotkania aż dwóch piłkarzy drużyny gospodarzy zmuszonych było zejść z boiska ze względu na doznaną kontuzję. Łukasz Bocian musiał przerwać grę z powodu urazu lewej nogi z kolei Adrian Klepacz doznał urazu głowy. W ich miejsce na płytę boiska weszli zawodnicy rezerwowi.

Zespół RKS Radomsko wystąpił w składzie: Podleśny, Szczepaniak, Klepacz, Płochocki, Bednarski, Woźniak i Bocian. Nie zabrakło oczywiście takich nazwisk jak Saktura, Kraska, Babul, Balcerzyk, Siewiera, Kolasa oraz Kwiencer.