Klasyfikacja w grupach klasy okręgowej według skuteczności

Klasyfikacja w grupach klasy okręgowej według skuteczności

Koniec roku to czas podsumowań. Właśnie pojawiła kolejna lista klasyfikacji czterech głównych grup klasy okręgowej.

Jak widzimy na szczycie listy nie nastąpiły istotne zmiany. Czołowe miejsce w dalszym ciągu zajmuje Mateusz Białek z drużyny Orląt Cielądz mający na swoim koncie 43 gole od początku sezonu. Piłkarz ten od poprzedniego weekendu nie powiększył swojego dorobku bramkowego, z tego względu, że jego zespół w ostatnim czasie pauzował. W efekcie tego lista nie uległa  zasadniczej zmianie. Drugie miejsce na liście w czwartej grupie zajmuje Piotr Buczek w zespołu Korony Wejsce z dorobkiem 30 bramek. Podium zamyka Mateusz Krysiak ze Zrywu Wygoda z 20 bramkami na swoim koncie.

Liderem i tym samym najskuteczniejszym zawodnikiem grupy pierwszej został Przemysław Kołakowski z GLKS Sarnów/Dalików. Piłkarz ma na swoim koncie jak dotąd 19 bramek czym o trzy trafienia wyprzedza lokującego się na pozycji drugiej Bartłomieja Szadkowskiego reprezentującego zespół Start Brzeziny. Trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Misiakowi z Sokoła II Aleksandrów z dorobkiem 14 goli. Dalej kolejną czwartą egzekwo pozycję z 11 golami zajmują Maciej Stańczyk z AKS SMS Łódź wraz z Jakubem Szlaskim z Widzewa II Łódź.

W drugiej grupie największą ilością goli w ilości 26 może pochwalić się Adrian Malicki z KS Niedośpielin. Drugi w kolejności Łukasz Grzybek z MGKS Drzewica ma na swoim koncie 15 bramek a trzecie miejsce zajmuje Aleksander Cieślik ze Szczerbca Wolbórz z dorobkiem 13 celnych trafień. Na pozycji numer cztery z dorobkiem po 12 goli znalazły się trzy nazwiska Kamil Seliga z LKS Lubochnia, Wiktor Majewski z Pilicy Przedbórz a także Marcin Brylikowski z zespołu Włókniarz Moszczenica.

W ubiegłym tygodniu zamknięte zostały jesienne zmagania w ramach trzeciej grupy. Tam zdecydowanie dominuje i prym wiedzie Adrian Sroczyński z klubu Piast Błaszka. W minionym sezonie gracz zgromadził na swoim koncie aż 18 celnych trafień do bramki.