Jutro mecz z Anglią. Jak wyglądają przygotowania?

Jutro mecz z Anglią. Jak wyglądają przygotowania?

Jutro Polska zmierzy się z Anglią

Jutro na Stadionie Narodowym drużyny polska i angielska zetrą się ze sobą. Polacy jednak mają pewne problemy, które mogą utrudnić im wygraną. O jakie problemy chodzi i jak mogą wpłynąć na przebieg meczu?

Jutro ważny mecz, a Polacy w kiepskiej formie

Pojawiło się kilka poważnych problemów, przez które Polska może przegrać podczas jutrzejszego meczu. Między innymi nasza gwiazda Piotr Zieliński wciąż zmaga się z kontuzją. Z tego powodu nie będzie w stanie wziąć udziału w meczu z Anglią. Jakby tego było mało zabraknie również Bartosza Bereszyńskiego. Informację tę potwierdził Paulo Sousa podczas konferencji prasowej.

Na Stadionie Narodowym odbędzie się bardzo ważne wydarzenie dla polskich piłkarzy. Stawią oni czoło angielskiej drużynie, a od wyniku będzie zależeć nasz dalszy los w eliminacjach do Mistrzostw Świata. W takim meczu chcielibyśmy, aby nasza drużyna była w jak najlepszej formie. W końcu chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i zasiać strach w sercach rywali. Niestety może nie być tak kolorowo, jak byśmy tego chcieli. Chociażby ze względu na kontuzję Piotra Zielińskiego, który z powodu urazu uda nie jest w stanie zagrać w meczu. Podczas ostatnich zajęć fizjoterapeutycznych mógł wykonywać jedynie proste ćwiczenia. Nie jest to więc forma, która pozwoliłaby na udział w meczu reprezentacji.

Piotr Zieliński i jego kontuzja

Piotr Zieliński doznał niedawno poważnego urazu uda. Nie jest on w stanie wykonywać żadnych poważnych ćwiczeń, a co dopiero wziąć udziału w meczu. Dla polskiej drużyny jest to cios, ponieważ Zieliński jest jednym z naszych najlepszych piłkarzy. Nie powinno go jednak zabraknąć na stadionie. Najprawdopodobniej pojawi się tam, aby ograć rozgrywki z trybun. Dla zawodnika na tak wysokim szczeblu musi być to duży cios, nie móc zagrać w ważnym meczu. Zdrowia jednak nie da się oszukać i z kontuzją nie da się grać. Ale jeżeli Polsce uda się ten mecz wygrać, to z pewnością dla Zielińskiego będzie to okazja do wielkiej radości pomimo bycia niedysponowanym.

Nie tylko Zieliński

Niestety Piotr Zieliński to nie jedyny zawodnik, który będzie musiał zrezygnować z udziału. Na meczu nie pojawi się również Bartosz Bereszyński, któremu nie pozwala na to samopoczucie. Związane jest ono z kontuzją mięśniową, której piłkarz nabawił się podczas ostatniego meczu z Albanią. Warto zauważyć, że podobne sytuacje miały już miejsce w reprezentacji Polski. Część zawodników musiała zrezygnować z gry ze względu na kontuzję. Chodzi tu o takich piłkarzy jak Krystian Bielik, Dawid Kownacki czy Arkadiusz Milik.