Reprezentacja polski w kiepskim stanie przed meczem z Albanią

Reprezentacja polski w kiepskim stanie przed meczem z Albanią

Reprezentacja Polski w kiepskim stanie przed mistrzostwami

Reprezentacja Polski ma małe problemy. W tym sezonie co chwila pojawiają się jakieś drobne niedogodności, które źle rzutują na kondycję całej kadry. Zwróćmy uwagę na Wojciecha Szczęsnego, któremu ostatnio mocno się dostało za jego grę w Juventusie. Fani i dziennikarze nie mogli mu darować przepuszczenia aż dwóch goli. Łatwego życia nie miał też Bartosz Bereszyński, którego gra w obronie nie zachwyciła. Niedawno dowiedzieliśmy się też, że Janek Bednarek nie będzie już grał w Southpamptonie. Powodem tego była jego kiepska gra w poprzednim sezonie. Kolejny zawodnikiem, który ostatnimi czasy nie miał najlepszych wyników jest Grzegorz Krychowiak.

Wkrótce mistrzostwa

Wkrótce odbędzie się nasz pierwszy mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Prognozy nie są najlepsze i najprawdopodobniej nie zajdziemy zbyt daleko. Jedną z przeszkód jest właśnie kiepska kadra, ale czy to jedyny problem?  Niedługo będziemy mieć okazję zagrać z Albanią, która niestety jest w lepszej formie od nas. Czy czekają nas bęcki?

Mistrzostwa Europy, które dopiero co się skończyły, nie przyniosły zbyt dużego zainteresowania. Przynajmniej w porównaniu z innymi mistrzostwami na przestrzeni lat. Powodem były oczywiście liczne ograniczenia oraz przekładanie terminu. Bardzo możliwe, że w 2022 roku będzie inaczej, jeśli żadnych obostrzeń już nie będzie. No i oczywiście świat to większa arena niż sama Europa, co z założenia powinno przyciągnąć ogromną rzeszę kibiców.

Albania wystrzeliła w górę

Albania kiedyś była wyśmiewana za jej słabą kadrę w piłce nożnej. Wszystko zmieniło się na Mistrzostwach Europy 2016, gdzie drużyna pokazała prawdziwą klasę. Od tej pory z reprezentacją Albanii liczą się wszyscy, a przeciwnicy nabierają świadomości wyzwania. Mecz przeciwko temu bałkańskiemu krajowi będziemy mogli obejrzeć o godzinie 20.45 2 września. Miejscem spotkania będzie Stadion Narodowy.