Mueller kontra Lewandowski. Mała sprzeczka na Twitterze

Mueller kontra Lewandowski. Mała sprzeczka na Twitterze

Mueller żartuje sobie z Lewandowskiego

Wszystko poszło o kolor włosów Roberta Lewandowskiego. Pamiętamy, że cztery lata temu słynny piłkarz przefarbował się na siwy blond. Czy jest w ogóle sens krytykowania czyjejś decyzji związanej z wyglądem? Pewnie nie wielki, ale jednak nasza gwiazda futbolu musiała się mierzyć z różnymi docinkami przez te ostatnie lata. dostało mu się między innymi od Thomasa Muellera, który pozwolił sobie skomentować tę sprawę na Twitterze.

Wtedy do ringu wkroczył inny użytkownik Twittera, który opublikował stare zdjęcie Mullera. Faktycznie nie wygląda na nim zbyt korzystnie, choć zdjęcie pochodzi jeszcze z czasów szkolnych. Można więc je wybaczyć piłkarzowi. Może jednak potraktować to jako nauczkę, żeby nie nabijać się w internecie z czyjegoś wygląda.

Cztery lata z nowym kolorem

Przypominamy, że nasz reprezentant podzielił się informacją o swojej zmianie wizualnej pod koniec 2017 roku. Wspomniał, że inspiracją był dla niego Jupp Heynckes, który również grał dla Bayernu. Można by powiedzieć, że zmiana koloru włosów jest prywatną sprawą każdej osoby. Trochę inaczej jest jednak, kiedy zna nas cała Polska (a nawet cały świat, jak to jest w przypadku znanych piłkarzy), a my dzielimy się w mediach społecznościowych. Lewandowski uznał jednak swoją zmianę za coś pozytywnego i nie szukał powodu do kłótni o to.

Sprzeczka czy tylko humorystyczna docinka?

Zaczęło się od tego, że FC Bayern napisał na swoim koncie twitterowym, że minęły już cztery lata, odkąd jeden z ich najlepszych piłkarzy się przefarbował. Skomentowali, że złote włosy pasują do złotego zawodnika. Jest to zdecydowanie ładne określenie i nie ma sensu doszukiwać się żadnych przytyków.

Swój komentarz zamieścił także Thomas Muller, który wspomniał o tym, że internet niczego nie zapomina. Okazji do żartu nie mógł nie wykorzystać użytkownik o nicku lolowhiteTM, które wrzucił stare zdjęcie Mullera jeszcze z czasów szkolnych. Sportowiec ma nim okulary przeciwsłoneczne i bluzę w poprzeczne paski, a za jego plecami znajduje się tablica szkolna.